Все пак футбола ни е жив.
#11 Removed user 09.04.2012 21:19
Dirt devils
1785 Posts

<blockquote><h3>Arsenal FC написа:</h3>В евротурнирите се вижда всичко. Затова според мен в Европа трябва да играят
отбори като Черноморец, Черно море, Локомотив Пловдив, не ми се иска да го
казвам, но те не са като корумпираните Литекс, ЦСКА и Левски. Сега ми е ясно, че
всички левскари и цесекари ще скочат срещу мен, но приемете, че това е истината,
съдиите подпират Левски, ЦСКА и Литекс.</blockquote>
(y) (y) (y) прав си до болка

#12 Liverpool92 09.04.2012 22:42
Liverpool92
1556 Posts
Since 09.07.2009

<blockquote><h3>Лудогорец написа:</h3>Бързи и яростни.Ако спреш да четеш ГА,а другия лагер Ефремчо може и да се водитогава нормална полемика.За какчо е виновно синьото БФС,че не прати ЦСКА във "В"група като Ботев или Пирин(тях два пъти),за едни и същи недоразумения.И какнамираш за нормално да се помага на ЦСКА и Левски,били грандове.Еми тогава тезидва отбора да ги извадят от "А" група да им се присъждат медалите вече те каквище се споразумеят и да оставят другите да играят от 3-то място надолу.</blockquote>
Те феновете на Левски все от ЦСКА са им виновни.Голяма мечта им да ни изхвърлят от А група, но това няма да стане.Знаем, че тогава ще им е единствения шанс да станат шампиони от Подуяне.
А до колкото помня Лудогорец във В група завърши на 4то място, но влязоха в Б група на мястото на друг отбор, който беше пред тях...